تی تاکسی

بررسی نرخ کرایه تاکسی فرودگاه امام

بررسی نرخ کرایه تاکسی فرودگاه امام

بررسی نرخ کرایه تاکسی فرودگاه امام

در این مقاله می‌خواهیم به بررسی اجمالی نرخ کرایه تاکسی فرودگاه امام و عوامل موثر بر آن بپردازیم.

پس از آنکه فرودگاه امام در سال ۱۳۸۴ به بهره برداری رسید، تمامی پروازهای بین المللی از مبداء تهران و به مقصد تهران به تناوب به این فرودگاه منتقل شد.

یکی از مهترین چالشهای پیش آمده به واسطه فاصله ۳۵ تا ۵۵ کیلومتری این فرودگاه از مناطق مختلف شهر تهران، موضوع رفت و آمد به این فرودگاه است.

بی شک تاکسی فرودگاه امام نقش بسیار پر اهمیتی در این راه ایفا می‌کند. در شروع این بهره برداری فقط یک شرکت تاکسی برون شهری با خودروهای سمند سبز رنگ در این فرودگاه سرویس دهی به مسافران را انجام می‌داد. ولی با گسترش این فرودگاه و افزایش پروازها، شرکتهای تاکسیرانی دیگری وارد این فرودگاه شدند و کم‌کم شرکتهای حاضر، پا به عرصه رقابت با هم گذاشتند.

شروع قیمت گذاری نرخ کرایه تاکسی فرودگاه امام

نرخ قیمت تاکسی فرودگاه امام بصورت ثابت برای تمامی نقاط تهران در نظر گرفته شد. شروع این نرخ برای تنها یک نوع تاکسی موجود از فرودگاه به تمام نقاط تهران ۱۲ هزار تومان در سال ۱۳۸۴ تعیین گردید.

ورود خودروهای لوکس و دو نرخی شدن

بدلیل اهمیت این فرودگاه در عرصه بین المللی و ورود مسافران خارجی و به جهت راحتی مسافرین این اقدام صورت پدیرفت. از حدود ۳ سال پس از راه اندازی این فرودگاه، خودروهای تویوتا کرولا و کمری مدل ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ وارد سرویس دهی شدند.

از همین رو مسافرین این امکان را داشتندکه با پرداخت کرایه بیشتر از خودروهای بهتر، راحت تر و ایمن تر استفاده کنند.

نرخ کرایه تاکسی فرودگاه امام - تی تاکسی

رزرو تاکسی فرودگاه امام

بهترین راه برای رزرو تاکسی فرودگاه امام استفاده از خدمات رزرو آنلاین تی تاکسی بصورت ۲۴ ساعته است. همچنین شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی و یا تماس فوری از سرویس های VIP تی تاکسی استفاده کنید.

نرخ کرایه تاکسی فرودگاه امام ۱۴۰۳

هر ساله بر اساس شاخص های اقتصادی و افزایش تورم نرخ خدمات افزایش می‌یابد. بر همین اساس از ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ کرایه تاکسی فرودگاه ۲۵٪ افزایش یافته است.

جهت آگاهی از نرخ کرایه تاکسی فرودگاه امام اینجا کلیک کنید.

دغدغه مسافرین

استفاده از  تاکسی مناسب، رانندگان با تجربه، مقدار بار همراه برای استفاده از تاکسی و نرخ مشخص و مناسب همیشه از دغدغه مسافرین بوده است.

ناوگان متنوع بر اساس نیاز

در تی تاکسی شما میتوانید از هفت تیپ سرویس بر اساس نیاز خود از نظر: تعداد نفرات، تعداد چمدانها، نوع خودرو استفاده نمایید.

جهت اطلاع از نوع و مشخصات این سرویس ها میتوانید اینجا کلیک کنید.

انتخاب هوشمندانه

انتخاب و رزرو تاکسی فرودگاه امام چه در زمان شروع سفر و عظیمت به این فرودگاه و چه در زمان بازگشت از سفر بسیار حائز اهمیت است. به طور کلی میتواند استرس را از شما کم کرده و شرایط بهتر و امن تری را برای شما فراهم آورد.

با رزرو تاکسی از تی تاکسی میتوانید قبل از فرود آمدن پروازتان از اینکه یک تاکسی مشخص و ایمن در جلوی ترمینال منتظر شماست، مطمئن باشید.

مشکلات استفاده از خودروی شخصی

برخی از مشکلات که شما را متحمل هزینه های بسیار بیشتر و گزافتر می‌کند. عواملی که در مقایسه با هزینه استفاده از تاکسی فرودگاه امام، هزینه‌هایی همچون باطل شدن بلیط و رزرو احتمالی هتل، کنسل شدن جلسات تجاری را برایتان پیش می‌آورد عبارتند از:

۱- حوادث احتمالی همچون تصادف و خرابی خودرو در مسیر.

۲- پر شدن پارکینگ سالن اصلی و اجبار به استفاده از پارکینگهای رو باز و دور از دسترس.

۳- امکان استفاده از مسیرهای اشتباه برای رسیدن به فرودگاه و هدر رفتن زمان زیاد.

جهت اطلاع از برنامه پروازهای فرودگاه امام اینجا کلیک کنید.

نتیجه

با توجه به اینکه افزایش کرایه تاکسی فرودگاه امام کاملا با افزایش تورم و سایر خدمات در ارتباط است. پس با یک حساب سرانگشتی میشود به این نتیجه رسید که بهترین و امن ترین راه برای ایاب و ذهاب به فرودگاه استفاده از تاکسی فرودگاه است.

2 نظر

  • من چندبار از این شرکت تاکسی گرفتم هم از نظر قیمت و هم از نظر سرویس
    دهی خوب بودن

    • استوار عزیز.
      از اینکه توانستیم در کنارتان باشیم، افتخار میکنیم و از انتخابتان سپاسگزاریم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.