تی تاکسی

پیکاپ فرودگاهی

پیکاپ فرودگاهی

 تشخیص راننده ماشین‌های شخصی از راننده‌های تاکسی، همیشه کار سختی بوده، اینکه امنیت خود مسافر و یا افراد خانواده و دوستانشان حفظ شود، نکته مهمی ست که در بعضی مواقع که فرودگاه بسیار شلوغ میباشد و یا در زمان ساعات پیک پروازها، به نگرانی اصلی افراد تبدیل می‌شود.

ما برای رفع این موضوع، سرویس پیک آپ و استقبال از مسافر را پیش‌بینی کردیم که می‌تواند این دغدغه را، به‌راحتی حل کند. فقط کافیست شما، تاریخ و ساعت نشستن پرواز خود، اعضاء خانواده، دوستان و یا میهمانان خود را به پشتیبانی تی.تاکسی اعلام و تاکسی رزرو کنید.

رانندگان ما، قبل از ساعت اعلامی، در گیت حاضر می‌شوند و تا هر زمانی که نیاز باشد، آنجا منتظر می‌مانند تا مسافر را سوار کرده و با امنیت کامل به مقصد برسانند.

سرویس پیکاپ تی.تاکسی، مخصوص توریست‌ها و افراد خارجی نیز میباشد. افرادی که امکان ارتباط برقرار کردن برای آنها سخت میباشد و یا نمی‌توانند به‌ درستی راننده موردنظرشان را پیدا کنند، می‌توانند از این سرویس استفاده کنند و رانندگان ما میتوانند با نوشتن اسم و مشخصات مسافر، به استقبال آنها در گیت فرودگاه رفته و تا زمانی که بتوانندایشان را پیدا کنند، منتظر می‌مانند.

واقعا نیازی به حضور شما نیست!

ما میهمانان خارجی و داخلی شما را از فرودگاه با کمال احترام و امنیت به مقصد میرسانیم.

تمامی ابزار آماده است: پلاکارد مشخصات میهمان و تسلط به زبان انگلیسی.

در فرودگاه امام خمینی و فرودگاه مهرآباد دقیقا روبروی درب خروج از سالن سوار تاکسی اختصاصی فرودگاه شوید.